Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> T I M 2018 Full
T I M 2018 Full

T.İ.M (2018) Sinema Filmin Konusu

 

T.İ.M (2018) özel kuvvetlerde görevli yüzbaşı Serdarın bir hatası sonucu 16 silah arkadaşının hayatını kaybetmesi sonucu hayata ve mesleğe küsmüştür. Ama bir gün vatan ve millet için gizli bir görev için oluşturulan ekibe liderlik etmesi için göreve çağrılır. Yüzbaşı Serdar bu görevi şehit olan arkadaşları ve onların intikamını almak için kabul eder. Beş kişiden oluşan bu ekip özenle seçilmiş polis ve askerlerden oluşmaktadır. T.İ.M (2018) full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Aksiyon ve savaş filimlerini sevenler için oldukça iyi bir deneyim olacaktır. Hepinize iyi seyirler dileriz. Bu sayfada aşağıda t.i.m (2018) fragmanını izleyebilirsiniz.

 

tim 2018 izle full

 

 

T.İ.M (2018) Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

Vizyon tarihi: 29 Haziran 2018.

Türü: Aksiyon, Macera, Dram ve Savaş.

Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.

Sinema izlenme süresi: 1 saat 46 dk.

Yönetmen: Onur yiğit.

Senaryo yazarı: Serdar Atacan, Barış Can Sağır, Emre Uzun.

Yapımcısı: Serdar Atacan.

Filimde Yer Alan Oyuncular: Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış can Sağır, Hatice Kalit, Adem Muriç, Selahattin Bel, Fercan Bay, Kahraman Tayfur, Miraç Sevsay, Melike Balçık, Vural Yayan, Esra Erden Atacan.

 

 

 

tim-2018-izle-fulltim-2018-full-indir-izletim-2018-izletim-2018-full-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.