Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Put Şeylere Sinema Filmi
Put Şeylere Sinema Filmi

Put Şeylere Sinema Filmi


 

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen kamerayla tüm hayatlarının nasıl değiştiğini konu alıyor. Bu sayfada Bizi hatırla sinema filmin fragmanı yayınlanmaktadır. Bizi hatırla sinema filmini izlemek için 23 kasımda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.


 

Bir grup sanatçının hayatı, hayatlarına giren bir el kamerası nedeniyle bambaşka bir hal alır. Kablo ile birbirlerine bağlı iki ev arkadaşı, ölüleri dirilten bir hemşire, bir torbacı, narsist bir yönetmen gibi birbirinden farklı karakterlere sahip olan gruptan kamera sayesinde kiminin şansı dönecekken kiminin de hayatı kararacak.

4

put şeylere sinema filmi izle

 

Bizi hatırla Sinema Filminin Yapım Bilgileri

 

Vizyon tarihi: 23 Kasım 2018.

Türü: Dram, Aile, Fantastik.

Filmin yapım ülkesi: 2017 – Türkiye.

Sinema izlenme süresi: 1 saat 40 dk.

Yönetmen: Onur ünlü.

Senaryo yazarı: Onur ünlü.

Yapımcısı: Bülent Özcan.

Filimde Yer Alan Oyuncular: Türkü Turan, Erkan Kolçak Köstendil, Öykü Karayel, Öner Erkan, Elit işcan ....

 

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.