Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Koyver Gitsin Sinema Filmi Izle
Koyver Gitsin Sinema Filmi Izle

Koyver Gitsin Sinema Filmi


 

Koyver gitsin Sinema filmi ailecek izleyebileceiğiniz bir komedi filmidir. Filim genel konusu bir erkeğin Sevdiği kıza kavuşabilme ihtimaline karşı verilen mücaeleyi konu alıyor. Bu sayfada koyver gitsin sinema filmin fragmanı yayınlanmaktadır. Koyver gitsin filmini izlemek için 16 kasımda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

koyver gitsin sinema filmi izle


 

Genç ve yakışıklı bir adam olan Samet, yıllarca sevdiği kadın ile evlenmenin hayalini kurar. Samet’in hayallerini gerçekleştirip, sevdiği kız ile evlenebilmesi için 3 gün içinde gereken parayı bulması gerekir. Talihsiz adam ya gereken parayı bulacak ya da hayallerine veda edip aşkını kalbine gömecektir. Gereken parayı bulmak için ağabeyi olarak gördüğü Ferhat ile plan yapan Samet başına geleceklerden bihaberdir. Hayatta tek güvendikleri insan olan Settar Hoca bile onları bu tehlikeli yolcuklarından alıkoyamaz. Gereken parayı bulmak için yola koyulan Samet ve Ferhat hayatlarının bu en uzun 3 gününde kendilerini birbirinden zor maceralar içerisinde bulur. Bakalım kahramanlarımız bu üç günde parayı bulabileceklermi.

 


 

Koyver gitsin Sinema Filminin Yapım Bilgileri

 

Vizyon tarihi: 16 Kasım 2018.

Türü: Aile, Komedi.

Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.

Sinema izlenme süresi: 1 saat 37 dk.

Yönetmen: Kemal Danaci.

Senaryo yazarı: Ömer Gecü.

Yapımcısı: derin filim.

Filimde Yer Alan Oyuncular: Ömer gecü, Seymen Aydın, Onur Yaprakçı, Kübra dilara çelen, Çetin altay, Sinan Bengier...

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.