Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Kardeşim İçin Dera
Kardeşim İçin Dera

Kardeşim İçin Der'a Sinema Filmin Konusu

 

Kardeşim için der'a sinema filmi yönetmenliğini Murat onbul yaptığı ve başrollerini ise İlker Kızmız ve Cem uçanın oynadığı bir savaş ve dram türünde bir filimdir. Kardeşim için der'a sinema filmi konusu ise Suriyede baas rejimi tarafından şiddete maruz kalan ve bu yüzden ülkesi ter eden bir adamın yıllar sonrada ailesinin yanına döndüğünde kardeşininde baas rejimine kafa tutuğunu görür. Bu durum karşısında Ali kardeşini ve ailesini korumak için mücadele etmeye başlar. Ama işler öyle olmayacaktır. Ali her ne kadar beladan uzak dursada baas rejimi bela olmaya devam edecektir. Ali ve kardeşi büyük tehlike altındadır. Kardeşim için dera filmini full izlemek için 13 nisanda sinemalarda yerinizi almayı sakın unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

kardeşim için dera full izle


 

Kardeşim İçin Der'a Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 13 Nisan 2018.
  • Türü: Aksiyon, Dram ve Savaş.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 58 dk.
  • Yönetmen: Murat Onbul.
  • Senaryo yazarı: Fatih Mutlu, Taha Kurutlu.
  • Yapımcısı: Halis cahit Kurutlu.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Nusret çetinel, mert karabulut, berna Koraltürk, Mehmet Çevik, Umut Karadağ (Esad komutanı), ahmet Arslan, Cem Uçan (Ali), İlker Kızmaz.

 

 

kardesim-icin-dera-fullkardesim-icin-dera-izle-fullkardesim-icin-dera-full-izlekardesim-icin-dera-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.