Anasayfa >> Filimler >> Yabancı Filimler >> Ferdinard Sevimli Boğa
Ferdinard Sevimli Boğa

Ferdinand The Story of Ferdinand Sinema Filmi

 

Ferdinand Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 22 Aralık 2017.

 

Ferdinand Sinema Filmi Türü: Aile, Komedi, Animasyon.

 

Ferdinand Sinema Filmi Süresi: 1 saat 49 dk.

 

Ferdinand Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Abd.

 

Ferdinand Sinema Filmi Oyuncuları: John Cena (Rolü Ferdinand), Kate Mckinnon (Rolü lupe), David Tennant (Rolü angus), Gina Rodriguez (Rolü Una), Bobby Cannavale (Rolü Valiente), Anthony Anderson (Rolü Bones), Flula Borg (Rolü Hans), Daveed Diggs (Rolü Dos).

 

Ferdinand Sinema Filmi Yönetmeni: Carlos Saldanha.

 

Ferdinand Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Robert L. Baird.

 

Ferdinand Sinema Filmi Yapımcısı: Bruce Anderson, John C. Donkin.

 

 

Ferdinand The Story of Ferdinand Sinema Filmin Konusu

 

Hayvanlar arasında oldukça güçlü kuvvetli bir varlık olan boğanın hikayesidir.Ferdinard isimli boğamız aslında dış görünüşüyle alakası bulunmayan bir boğadır.Ferdinard gayet akıllı ,uslu ve sevecen bir boğadır.İnsanlara karşı hiçbir saldırganlığı ve kötülüğü olmamıştır.

 

Ama günün birinde ferdinandın başına küçük bir olay gelir ve bunun sonucunda insanlar yanlış anlar.Ve ferdinand ailesinden alınır bir çiftliğe gönderilir.

 

Burada ferdinand boğa güreşlerine katılması için seçilir.Ama bizim iyi yürekli boğamız ferdinand güreşlere katılmak istemez bunun içinde tek çözüm olarak çiftlikten kaçmaya kara verir.Ama tek başına kaçmayacaktır.Diğer hayvanlarıda çiftlikten kaçıracaktır.Ve macera artık bu nokta başlıyor.Ferdinand ve arkadaşlarının başına neler gelmez ki.Özellikle çoçuklar için yapılmış olan bu sinema filminde hepinize iyi seyirler dileriz.

 

 

Benzer Konular
Robin Hood Origions 2018 Sinema Filmi Izle

Robin hood’un haçlı seferlerinden sherwood ormanına dönüşünü konu alıyor
Grinç Animasyon Sinema Filmi Izle

Grinç Animasyon Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz animasyon ve komedi türünde bir filimdir. Filim genel konusu dağda yaşayan söze korkunç yaratı
Muhtemel Aşk Sinema Filmi

Muhtemel Aşk Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz bir dram ve romantik türünde filimdir. Filim genel konusu Bir gencin yeni başladığı iş ...
Overlord Operasyonu Sinema Filmi

Overlord Operasyonu, korku, gerilim ve aksiyon türünde sinema severlerin izleyebileceği bir filimdir. Filim genel konusu savaş üzerinedir
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.