Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Ev Kira Semt Bizim
Ev Kira Semt Bizim

Ev Kira Semt Bizim Sinema Filmin Konusu

 

Ev kira semt bizim filmin yönetmenliğini Mustafa Kenan Aybastı'nın yapmış olduğu komedi türünde bir filimdir. Ev kira semt bizim filmin konusu ise yaşadıkları mahallede artık hiçbirşey eskisi gibi değildir. Aynı mahallede yaşayan aileler mahalleye yeni gelen zenginler arasında artık azınlıkta kalmıştırlar. Eskiden komşuluk ilişkilerinin yoğun olduğu mahalle artık resmiyet hat safhadadır. Mahallenin sevilen teyzesi latifie hanımın evinden çıkartılıp başka zengin bir kişiye kiraya verilmesi üzerine mahalle gençleri harekte geçmeye kara vermişlerdir. Gençler mahallelerini eskisi gibi olması için ellerinden gelenei yapacakladır. Ama zenginlerde boş durmaycaktır. Ev kira semt bizim full izlemek için sinamalarda yerinizi ayırtmayı sakın unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz..

 

ev kira semt bizim

 

Ev Kira Semt Bizim Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 27 Nisan 2018.
  • Türü: Komedi, Aile.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 31 dk.
  • Yönetmen: Mustafa Kenan Aybastı.
  • Senaryo yazarı: Mustafa Kenan Aybastı.
  • Yapımcısı: Mustafa Kenan Aybastı.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Barış Kıralioğlu, Dilşah Demir, Mahir Ali Canbolat, Semir Aslanyürek, Teoman Gelmez, Okan Selvi, Bertan Dirikolu, Dilara Tor, Arda Kavaklıoğlu, Cansu Fırıncı, Aydan Burhan, Suna Selen, Erhan Alpay, Sadık gürbüz, Orhan Aydın, Ender Yiğit, Metin Coşkun, Ulvi Arı.

 

 

ev-kira-semt-bizim-sinemalardaev-kira-semt-bizim-full-izleev-kira-semt-bizim-fullev-kira-semt-bizim-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.