Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Düğüm Salonu Izle
Düğüm Salonu Izle

Düğüm Salonu Filmin Konusu

 

Düğüm Salonu Filmi yönetmenliğini Hakan Algülün üstlendiği romantik komedi türünde bir sinema filmidir. Düğüm Salonu filmin içeriği bir zamanların biribirine aşık çifti Serkan (Şahin ırmak) ve Hülya (İrem Sak) artık ayrılmışlar ve başka insanlarla evleniyorlar. Üstelik evlenme için bu iki eski aşık düğünleri için birbirinden habersiz yan yana düğün salonlarını tutuyorlar. Eee bu kadar tesadüf sonucu artık başlasın cümbüş demi. Düğün salonlarındaki misafirler birbirine girecektir. Ve düğün salonu oldumu sana Düğüm salonu. Düğüm salonu filmini full izlemek için sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

düğüm salonu filmini full izle

 

Düğüm Salonu Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 16 mart 2018.
  • Yapım ülkesi: 2018 Türkiye.
  • Türü: Komedi, Macera, Romantik.
  • Sinema izlenme süresi: 100 dk.
  • Yönetmeni: Hakan Algül.
  • Senaryo yazarı: Şahin Irmak.
  • Yapımcısı: Necati Akpınar.
  • Oyuncular: Şahin ırmak (serkan), İrem Sak (hülya), Gonca Vuslateri (buse), Emre karayel (tarık), Onur Buldu (oğuz), Duygu Yetiş, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Gazanfer Ündüz, Beyti Ündüz, Beyti Engin, Toprak Sağlam, Güneş Hayat, Murat Karasu, Hakan Bulut, Hakan Akın, Nilgün belgün, Bilge Şen, Salih Kalyon, Evren Duyal, Burcu Altın, Doğancan Sarıkaya, Hayko Cepkin.

 

dugum-salonu-full-indirdugum-salonu-full-izledugum-salonu-fulldugum-salonu-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.