Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Deliler Fatih’in Fermanı Sinema Filmi


 

Deliler fatihin fermanı Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz animasyon ve komedi türünde bir filimdir. Filim genel konusu Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor. Bu sayfada Deliler Fatihin Fermanı sinema filmin fragmanı yayınlanmaktadır. Deliler Fatihin fermanı sinema filmini izlemek için 22 kasımda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

deliler fatihin fermanı full izle


 

Fatih Sultan Mehmet hanının gönderdiği Osmanlı elçisi Romanya Prensi Vlad tarafından acımasızca infaz edilmiştir. Yaşanan bu olay karşısında Fatih Sultan Mehmet han, Vlad alçağının öldürmesi için Baba Sultan’a ferman verir. Baba Sultan vald alçağının öldürülmesi görevi için Gökkurt, Çebi, Suskun, Adsız, Mübariz, Kongar ve Aşgar’dan oluşan Deliler Birliği’ni Kuman’la birlikte Edirne’den Targoviçte’ye gönderir. Deliler akıncı birliği, Alaca köyü yakınlarından geçerken Vlad alçağının çetesinin köye saldırdığını öğrenir. Köyde çoluk çoçuk demeden herkesi kılıçtan geçirirler. Bunu duyan Deliler’in amacı önce köyü kurtarıp ardından Vlad alçağını öldürmektir.

 


 

Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filminin Yapım Bilgileri

 

Vizyon tarihi: 22 Kasım 2018.

Türü: Tarih, Aksiyon ve Fantastik.

Filmin yapım ülkesi: 2018 – Türkiye.

Sinema izlenme süresi: 2 saat 5 dk.

Yönetmen: Osman Kaya.

Senaryo yazarı: Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan.

Yapımcısı: Deliler.

Filimde Yer Alan Oyuncular: Cem Uçan, Erkan petekkaya, Nur fettahoğlu, Yetkin dikinciler, Gülşah şahin, İsmail Filiz, Gökçe Özyol, Hakan yufkacıgil...

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.