Anasayfa >> Oyunlar >> Mobil Oyunlar >> Candy Crush Saga
Candy Crush Saga

Candy Crush Saga Mobil Oyunu

 

Candy Crush Saga mobil oyunu oynamaya başla! Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu bu oyuna bayılıyor çünkü herkes şekeri çok seviyor.Dünya üzerinde Candy Crush Saga Bir trilyondan fazla oynanmış bir oyundur. Candy Crush Saga 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu tüm zamanların en popüler mobil şeker toplama oyunlarından biridir.

 

candy crush saga oyna

Candy Crush Saga mobil oyunu harikulade macera oyununda, sonraki seviyeye ilerlemek için Şekerleri değiştir ve eşleştir böylelikle puanları topla.Eşleşme en az 3 aynı şeker eşleşecek.İstersen 3 den fazlada eşleştirebilirsin.Bu eşleştirme oyununda hızlı düşüncen ve akıllı hamlelerinin lezzetli, renkli gökkuşağı dalgaları ve lezzetli şeker kombinasyonlarını oluşturduğu tatlı hissiyatı tecrübe et.

Bu oyunda birden fazla kişiyle aynı anda oyun oynayabilme özelliği var. Tatlı mı tatlı Saga'yı tek başına veya en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna! Candy Crush Saga, oyunu indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak isteğe bağlı
bazı oyun içi öğeler için ödeme istenebilir almak zorunda değilsiniz oyunda çabuk ilerlemek istersen ve takviye almak istersen ödeme yapabilirsin.


 


Candy Crush Saga mobil oyunun özellikleri:

 

  • Oyun oynamanın en lezzetli yolları: Hedef Puan, Süreli Seviyeler, Yukarından Düşme Modu ve Sıralı Mod
  • Oyun içerisinde tatlı ötesi sürprizler için şeker tanelerini eşleştirerek puanları topla ve Şeker Yolunda bir sonraki noktaya ilerle!
  • Oyun içerisinde zaman zaman karşına çıkan bir ödül için Günlük Güçlendirici Çarkı'nı çevir ve ödülünü al.
  • Candy Crush Saga içerisinde nefis ortamların paketini aç ve en tatlı karakterlerle tanış ve kızı kurtar.
  • Candy Crush Saga Krallığı'ndaki binlerce seviyeye ulaşmak ve eğlenceye devam etmen için 2 haftada bir yenileri ekleniyor hızlıysan seviyelerini yenisi gelmeden bitirebilirsin.

 

Candy Crush Saga Mobil Oyunu İndir

 

 

 

crush-saga-seker-oyunusaga-seker-oyunucandy-crushcandy-crush-saga-seker-oyunu
Benzer Konular
Vegas Gangsteri Araba Oyunu

Vegas Gangsteri Yarış Oyunu İndir Oyna
İnek Çiftliği Oyunu

İnek Çiftliği Oyunu Mobil Telefonlara İndir Ve Oyna
Pişti Kağıt Oyunu

Pİşti Kağıt Oyununu Mobil Telefonlarda İndir Oyna.
Türk Tavlası

Türk Tavlası Artık Mobil Telefonlarda.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.