Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Can Feda Türk Askeri İzle
Can Feda Türk Askeri İzle

Can Feda Sinema Filmin Konusu

 

Can Feda Sinema filmi Kahraman Türk ordusu özel kuvvetlerin tehlikeli bir görevi icra etmelerini konu almaktadır. Türk silahlı kuvvetleri vatan için, millet için sınır ötesi büyük bir oparasyon hazırlığındadır. Ama dost olarak bildiğimiz bazı gruplar bizleri arkamızdan vurmak üzere hazırlıklar yapmaktadır. İşte bu özel tim bu hainliği deşifre edecektir. Ama bu görev hiçte kolay olmayacaktır. Vatanın gözü pek askerleri görevi yerine getirmek için canlarını feda edecektir. Can feda sinema filmini full izlemek için 6 nisanda sinemalarda yerinizi almayı unutmayın. Hepinize iyi seyirler dileriz.

 

can feda full izle

 

 

Can Feda Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 6 Nisan 2018.
  • Türü: Aksiyon, Savaş.
  • Filmin yapım ülkesi: 2018 - Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 37 dk.
  • Yönetmen: Çağatay Tosun.
  • Senaryo yazarı: Zafer Külünk.
  • Yapımcısı: Kenan Yılmaz.
  • Filimde Yer Alan Oyuncular: Burak özçivit (Tim komutanı), Can Baykan, Özbek Kaplan, Sabahattin Yakut, Süleyman Karaahmet, Kerem Bürsin, Onur Ayçelik, Melike İpek Yalova.

 

 

can-feda-sinemalardacan-feda-fullcan-feda-full-izlecan-feda-izle
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.