Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Buğday Grain
Buğday Grain

Buğday Grain Sinema Filmi

 

Buğday Grain Sinema Filmi Vizyon Tarihi: 24 Kasım 2017.

 

Buğday Grain Sinema Filmi Türü: Dram, Bilim kurgu, Fantatistik.

 

Buğday Grain Sinema Filmi Süresi: 2 saat 8 dk.

 

Buğday Grain Sinema Filmi Yapım Ülkesi: 2017-Türkiye.

 

Buğday Grain Sinema Filmi Oyuncuları: Jean-Marc Barr (Erol Rolünde), Ermin Bravo (Cemil rolünde), Grigoriy Dobrygin (Andrei Rolünde), Cristina Flutur (Alice rolünde), Lubna Azabal (Beatrice rolünde), Mila Böhning (Tara rolünde), Hal Yamanouchi (Leon rolünde), Jarreth J.Merz (Viktor Rerberg rolünde).

 

Buğday Grain Sinema Filmi Yönetmeni: Semih Kaplanoğlu.

 

Buğday Grain Sinema Filmi Senaryo Yazarı: Semih Kaplanoğlu.

 

Buğday Grain Sinema Filmi Yapım: Semih Kaplanoğlu (Kaplan Film), Nadir öperli.

 

 

Buğday Grain Sinema Filmin Konusu

 

Artık dünya bildiğimiz dünya değildir.Yeryüzünde insanlar artık çok zor şartlarda yaşamaktadır.Dünya devletleri halklarını kaderine terk etmiştir.Zenginleri özel manyetik duvarlar arkasında koruma altına almışlardır.Diğer insanları ise ölü topraklarda yaşamaya bırakmışlardır.Ölü topraklarda yaşamak istemeyenler manyetik duvarı geçmeye çalışırlarken ölmüşlerdir.İşte böyle bir zamanda Cemil modern hayatı terk edip sıradan insanların olduğu ölü topraklara gitmeye karar vermiştir.Ölü topraklarda ise Tohum profesörü Erol Erin ile tanışmıştır.Artık bu ikili ölü topraklarda yeniden hayat bulabilmek ve birşeyler yetiştirebilmek için tohum aramaya çıkmışlardır.Bakalım bu yolculuk nasıl bitecek.

 

Buğday Grain sinema filmi 24 Kasım 2017 'de sinemalarda izlemeyi sakın unutmayın.Dram ve bilim kurgu türü sinema severler için iyi bir seçenek olabilir...

 

 

Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.