Anasayfa >> Filimler >> Yerli Filimler >> Arapsaçı Full Izle
Arapsaçı Full Izle

Arapsaçı Sinema Filmin Konusu

 

Arapsaçı sinema filmi komedi tarzında yapılmış yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı'nın yaptığı bir filimdir. Arapsaçı filmin konusu ise, eskiden oyuncu olan bir karakterin çok ünlü bir deri ceketi vardır. Bu deri ceketi zaman içerisinde sürekli el değiştirmiştir. Ama deri ceketinin iç cebindeki loto kuponuna büyük ikramiyenin çıktığını kimse bilmemektedir. Deri ceketi kim eline geçtiyse kişinin hayatı değiştirmektedir. İşte bir ceketin nelere sebeb olabileceğini komik olarak anlatan bir filimdir. Arapsaçı sinema filmini full izlemek için 30 martta sinemalarda yerinizi almayı sakın unutmayın. Hepinize sinemalarda iyi seyirler dileriz.

 

arapsaçı full izle sinemalarda

 

 

Arapsaçı Sinema Filmin Yapım Bilgileri

 

  • Vizyon tarihi: 30 mart 2018.
  • Türü: Komedi..
  • Filmin yapım ülkesi: Türkiye.
  • Sinema izlenme süresi: 1 saat 44 dk.
  • Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı.
  • Senaryo yazarı: Ömer Faruk Yardımcı, Ayşe Işıkmen.
  • Yapımcısı: Ömer Faruk Yardımcı, Doruk Acar.
  • Oyuncular: Şinasi Yurtsever, Açelya Topaloğlu, Hakan Meriçliler, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Bahar süer, Ünal Yeter.

 

 

arapsaci-sinemalarda-izlearapsaci-sinemalardaarapsaci-full-izlearapsaci-full
Benzer Konular
Deliler Fatihin Fermanı Sinema Filmi Izle

Osmanlı akıncılarının seçmelerinden oluşan deliler birliğinin fatih Sultan Mehmet hanın emrine yerine getirmesini konu alıyor
Şahıs 46 Sinema Filmi

Şahıs 46 Sinema Filimin genel konusu 3 arkadaşın festivale gitmek üzere yola çıkmalarını ve yolda başlarına gelen ilginç olayları konu alıyor.
Put Şeylere Sinema Filmi

Put şeylere Sinema filmi ailecek izleyebileciğiniz dram ve fantastik türünde bir filimdir. Filim genel konusu bir grub sanatçının eline geçen ....
Bizi Hatırla Sinema Filmi

Bizi Hatırla Filimin konusu bir evladın iş ve kariyeri yüzünden ihmal etttiği babasına karşı duyduğu vicdan rahatsızlığını konu alıyor.
Sayfa Yorumları
* *
Sayfaya Yapılan Yorumlar
facebook hesabımız yotubehesabımız instagram hesabımız twitter.png googleplus adresimiz
Sitemizde Yayınlanan Programların Resmi Web Site Adreslerinin İndirme Linklerinden İndirip. Güvenle Bilgisayar Ve Cep Telefonlarınızda Kullanabilirsiniz. Bizlere İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz. Sitemizin Tüm hakları saklıdır. ©2016-2018 İzinsiz Ve Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz Ve Yayınlanamaz.